Зміна юридичної адреси, зміна місцезнаходження ТОВ, ПП

Зміна юридичної адреси, реєстрація зміни місцезнаходження ТОВ, ПП Київ

Надаємо послуги з реєстрації зміни юридичної адреси, або зміні місцезнаходження ТОВ, ПП. Терміново і недорого підготуємо всі документи і проведемо реєстрацію зміни юридичної адреси товариства з обмеженою відповідальністю або приватного підприємства. При необхідності надамо допомогу в пошуку нової юридичної адреси.

В процесі діяльності підприємства нерідко виникає необхідність зміни місцезнаходження підприємства. Причинами для зміни юридичної адреси можуть бути переїзд, реорганізація бізнесу, проблеми з контролюючими органами, зміна місця проживання учасників та ін. Але потрібно пам'ятати, що до вибору нового адреси підприємства потрібно підійти відповідально: по-перше - при виборі юридичної адреси перевірити, чи не є він адресою масової реєстрації, по-друге - при зміні місцезнаходження необхідно дотримуватися норм чинного законодавства України.

Ми надаємо допомогу з пошуку, підбору юридичної адреси, послуги з регістаціі зміни місцезнаходження підприємств у всіх районах Києва. Ми вже багато років працюємо з відділами державної реєстрації та податковими інспекціями Києва, знаємо всі вимоги і можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі зміни юридичної адреси, тому ризики відмови в реєстрації або інших неприємних наслідків зводяться до нуля. Звертайтеся до нас, і ми в максимально стислі терміни виконаємо всі дії по зміні юридичної адреси Вашого підприємства або організації.

Назва послуги
СтрокиВартість
Зміна юридичної адреси (місцезнаходження) ТОВ "під ключ" до 5 днів 2300 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо 1 день дог

Юридична адреса - це місцезнаходження юридичної особи, місце фактичного провадження діяльності або адреса офісу, з якого проводиться управління його діяльністю, місце ведення обліку. Місцезнаходження зазначене в дозвільних документах, виписках і інших офіційних документах підприємства. Відзначимо, що на сьогоднішній день в нормативно-правових актах вже не існує поняття "юридична адреса", в Цивільному Кодексі існує поняття «місцезнаходження» підприємства, дані про який обов'язково вносяться до Єдиного державного реєстру на підставі даних, що надаються з метою підтвердження державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця. Але щодо місцезнаходження юридичних осіб в спілкуванні вживають вираз "юридична адреса".

Для підготовки документів і реєстрації зміни місцезнаходження підприємства нам необхідно надати:

  • статут підприємства;
  • інформація про нове місцезнаходження (нову юридичну адресу).

Для зміни місцезнаходження (юридичної адреси) ми готуємо наступний пакет документів:

  1. протокол зборів учасників (засновників) або рішення учасника ТОВ, ПП про зміну місцезнаходження (держреєстратору подається з нотаріальним посвідченням підписів учасників);
  2. нова редакція статуту ТОВ або ПП (держреєстратору подається з нотаріальним посвідченням підписів учасників);
  3. довіреність на представлення інтересів підприємства, оформлена на офіційному бланку юридичної особи, завірена підписом директора та печаткою;
  4. документ, що підтверджує сплату адіністратівного збору.

Для замовлення послуги зі зміни юридичної адреси зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, ми проконсультуємо Вас щодо процедури зміни. Після цього Ви відправляєте нам на e-mail інформацію про нове місцезнаходження, копії документів і оплачуєте 50% вартості послуги. Після цього ми готуємо повний пакет документів і відправляємо їх Вам для ознайомлення. Ви запевняєте у свого або нашого нотаріуса підписи учасників на протоколі і нової редакції статуту, підписуєте довіреність і передаєте документи нам. Ми виконуємо дії по внесенню змін. У перелік послуг входять: консультація по зміні юридичної адреси, підготовка пакету документів та проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження. При необхідності ми допоможемо підібрати новий юридичну адресу для Вашого підприємства.

Після виконання всіх дій зі зміни юридичної адреси Ви отримуєте:

  • Статут підприємства у новій редакції;
  • Протокол загальних зборів учасників або Рішення власника ТОВ, ПП про зміну адреси місцезнаходження;
  • Виписка з Єдиного державного реєстру;
  • Опис документів держреєстратора з кодом доступу до Статуту підприємства в електронному вигляді (на сайті Мін'юсту).

Якщо Вам необхідно терміново змінити місцезнаходження, змінити юридичну адресу ТОВ, ПП - звертайтеся до наших фахівців.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги зі зміни засновників надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Також можлива послуга зміни юридичної адреси ТОВ, ПП в Київській області.