Зміна розміру статутного капіталу ТОВ, ПП

Реєстрація зміни - зменшення, збільшення статутного капіталу ТОВ, ПП Київ

Надаємо послуги з реєстрації зміни статутного капіталу ТОВ, ПП. Терміново і недорого підготуємо всі документи і проведемо реєстрацію зміни - збільшення або зменшення розміру статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю або приватного підприємства.

У процесі господарської діяльності підприємства може виникнути необхідність в зміні розміру статутного капіталу. Залежно від господарських потреб ТОВ, ПП можна збільшувати або зменшувати статутний капітал, але необхідно дотримуватися норм законодавства України, недотримання яких може спричинити неприємні наслідки.

Ми надаємо послуги з юридичного супроводу і реєстраціі зміни розміру статутного капіталу підприємств у всіх районах Києва. Ми вже багато років працюємо з відділами державної реєстрації та податковими інспекціями всіх районів, знаємо всі вимоги і можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі зміни статутного капіталу, тому ризики відмови в реєстрації зводяться до нуля. Звертайтеся до нас, і ми в максимально стислі терміни виконаємо всі дії по збільшенню або зменшенню статутного капіталу Вашого підприємства або організації.

Назва послуги
СтрокиВартість
Зміна розміру cтатутного капіталу "під ключ" до 5 днів 2300 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо 1 день дог

Порядок зміни розміру статутного капіталу підприємства:

 1. прийняття рішення про збільшення/зменшення статутного капіталу на загальних зборах учасників товариства;
 2. внесення змін до установчих документів товариства - підготовка нової редакції статуту підприємства;
 3. проведення реєстраційних дій щодо включення зазначених змін до ЄДР;
 4. внесення учасниками коштів на рахунок товариства (у разі збільшення статутного капіталу);
 5. набрання законної сили рішенням про зменшення статутного капіталу (в установленому порядку).

Для підготовки документів і реєстрації зміни зміни розміру статутного капіталу підприємства нам необхідно надати:

 • Виписка з ЄДР;
 • Статут підприємства у новій редакції;
 • Інформація про новий розмір статутного капіталу і про розподіл часток (вкладів) між учасниками.

Як замовити послугу? Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, ми проконсультуємо Вас щодо процедури зміни. Після цього Ви відправляєте нам на e-mail необхідну інформацію, копії документів та оплачуєте 50% вартості послуги. Після цього ми готуємо повний пакет документів і відправляємо їх Вам для ознайомлення. Ви запевняєте у свого або нашого нотаріуса підписи учасників на протоколі і статуті, підписуєте довіреність і передаєте документи нам. Ми виконуємо дії по внесенню змін. У перелік послуг входять: консультація щодо збільшення або зменшення статутного капіталу підприємства, підготовка пакету документів та проведення державної реєстрації зміни статутного капіталу ТОВ, ПП.

Після виконання всіх дій зі зміни зміни розміру статутного капіталу Ви отримуєте:

 • Статут підприємства в новій редакції;
 • Протокол загальних зборів учасників ТОВ або Рішення власника ПП про зміну статутного капіталу;
 • Опис документів держреєстратора з кодом доступу до Статуту підприємства в електронному вигляді.

Статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю складається з вкладів його учасників. Внеском до статутного (складеного) капіталу господарського товариства можуть бути грошові кошти, цінні папери, інші речі або майнові чи інші відчужувані права, що мають грошову оцінку, якщо інше не встановлено законом. Розмір статутного капіталу дорівнює сумі вартості таких вкладів. Статутний капітал товариства визначає мінімальний розмір майна товариства, що гарантує інтереси його кредиторів.
Збільшення статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю допускається після внесення усіма його учасниками вкладів у повному обсязі. Порядок внесення додаткових вкладів встановлюється законом і статутом товариства.
Зменшення статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю допускається після повідомлення в порядку, встановленому законом, усіх його кредиторів. У цьому разі кредитори мають право вимагати дострокового припинення або виконання відповідних зобов'язань товариства та відшкодування їм збитків.

Якщо Вам необхідно терміново збільшити або зменшити статутний капітал підприємства - звертайтеся до наших фахівців.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги зі зміни засновників надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Також можлива послуга зміни розміру статутного капіталу ТОВ, ПП в Київській області.