Зміна складу засновників, зміна учасників ТОВ

Зміна засновників, реєстрація змін складу учасників ТОВ, ПП Київ

Надаємо послуги з реєстрації зміни засновників (учасників) ТОВ, ПП. Терміново і недорого підготуємо всі документи і проведемо реєстрацію зміни учасників, зміни засновників товариства з обмеженою відповідальністю або приватного підприємства.

У процесі господарської діяльності підприємства зміна складу засновників (учасників) досить поширене явище, яке може відбуватися з різних причин:

 • вхід нової особи до складу учасників ТОВ, ПП;
 • вихід засновника зі складу учасників;
 • відчуження частки в статутному капіталі (корпоративних прав) іншій особі (купівля-продаж, міна, дарування права власності на відчужувану частку і т.д.);
 • примусове виключення засновника зі складу учасників;
 • смерть засновника.

Виконуючи дії по зміні складу учасників, необхідно дотримуватися норм законодавства України. Ключовим питанням є визначення способу і правильному оформленні передачі частки в статутному капіталі.

Назва послуги
СтрокиВартість
Зміна засновників, учасників ТОВ "під ключ" до 5 днів 3300 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо 1 день дог

Ми надаємо послуги з юридичного супроводу і регістраціі зміни складу засновників (учасників) підприємств і організацій у всіх районах Києва. Ми вже багато років працюємо з відділами державної реєстрації та податковими інспекціями всіх районів, знаємо всі вимоги і можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі зміни учасників ТОВ, ПП, тому ризики відмови в реєстрації зводяться до нуля. Звертайтеся до нас, і ми в максимально стислі терміни виконаємо всі дії по зміні засновників Вашого підприємства або організації.

Зміна складу засновників вимагає внесення змін до статуту юридичної особи та державної реєстрації цих змін в Єдиному державному реєстрі.

Для підготовки документів і реєстрації зміни учасників (засновників) підприємства нам необхідно надати:

 • статут;
 • копії паспортів та ідентифікаційних (податкових) номерів нових учасників підприємства;
 • інформація про розподіл часток між учасниками.

Для зміни складу засновників ТОВ ми готуємо наступний пакет документів:

 1. протокол загальних зборів учасників (засновників) ТОВ або рішення власника ПП (держреєстратору подається з нотаріальним посвідченням підписів учасників);
 2. нова редакція статуту ТОВ або ПП (держреєстратору подається з нотаріальним посвідченням підписів учасників);
 3. документ, що підтверджує угоду, факт передачі корпоративних прав (договір купівлі-продажу, міни, дарування прав на частку в статутному капіталі, нотаріальну заяву засновника фізичної особи про вихід з товариства, рішення засновника юридичної особи про вихід і т.д.);
 4. довіреність на представлення інтересів підприємства, оформлена на офіційному бланку юридичної особи, завірена підписом директора та печаткою;
 5. документ, що підтверджує сплату адіністратівного збору.

Як замовити послугу? Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, ми проконсультуємо Вас щодо процедури зміни складу засновників (учасників). Після цього Ви відправляєте нам на e-mail необхідну інформацію, копії документів та оплачуєте 50% вартості послуги. Ми готуємо повний пакет документів і відправляємо їх Вам для ознайомлення. Ви засвідчуєте у свого або нашого нотаріуса підписи учасників на протоколі і статуті, підписуєте довіреність і передаєте документи нам. Ми проводимо всі дії з реєстрації зміни складу учасників у відповідних державних органах. Після підтвердження внесениня змін Ви сплачуєте залишок вартості наших послуг і отримуєте пакет документів.

Після виконання всіх дій зі зміни складу засновників Ви отримуєте:

 1. Статут підприємства в новій редакції;
 2. Протокол загальних зборів учасників ТОВ або Рішення власника ПП про зміну складу засновників;
 3. Документ про передачу корпоративних прав - договір купівлі-продажу, міни, дарування і т.д.;
 4. Опис документів держреєстратора з кодом доступу до Статуту підприємства в електронному вигляді (доступ до Статуту на сайті Міністерства юстиції України);
 5. Виписка з ЄДР (в разі одночасної зміни директора підприємства).

Учасниками господарського товариства (ТОВ, ПП, ін.) Можуть бути громадяни України, юридичні особи, а також нерезиденти, в тому числі юридичні особи, зареєстровані за кордоном. Склад учасників може бути змішаним. Максимальна кількість засновників (учасників) може досягати ста чоловік. Мінімальна кількість учасників ТОВ не обмежується, тобто засновник може бути один. Причому він може бути як юридичною, так і фізичною особою. Обмеженням є те, що єдиним учасником ТОВ не може бути юридична особа, яка має одного учасника, або фізична особа, що є єдиним учасником іншого ТОВ.

Якщо Вам необхідно терміново провести зміну засновників підприємства звертайтеся до наших фахівців.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги зі зміни засновників надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Також можлива послуга зміни складу учасників ТОВ, ПП в Київській області.