Зміна найменування, зміна назви ТОВ, ПП

Зміна назви підприємства, реєстрація зміни найменування ТОВ, ПП Київ

Надаємо послуги з реєстрації зміни назви, найменування ТОВ, ПП. Терміново і недорого підготуємо всі документи і проведемо реєстрацію зміни назви товариства з обмеженою відповідальністю, приватного підприємства, організацій і товариств інших організаційно-правових форм. При необхідності надамо допомогу в підборі нового назви Вашої фірми.

У процесі діяльності підприємства може виникнути необхідність в зміні його назви, найменування. Зміна найменування може бути обумовлена різними причинами - зміна напрямку діяльності, рекомендації маркетологів, рішення нових учасників, що склалася негативна репутація і т.д. Рішення про зміну назви підприємства приймається на зборах учасників, яке оформлюється протоколом. Зміна назви ТОВ, ТОВ, ПП вступає в силу з дня проведення державної реєстрації змін.

Ми надаємо допомогу з пошуку, підбору назви товариства, послуги з реєстаціі зміни найменування підприємств у всіх районах Києва. Ми вже багато років працюємо з відділами державної реєстрації та податковими інспекціями Києва, знаємо всі вимоги і можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі зміни назви ТОВ, ПП, тому ризики відмови в реєстрації або інших неприємних наслідків зводяться до нуля. Звертайтеся до нас, і ми в максимально стислі терміни виконаємо всі дії по зміні назви Вашого підприємства або організації.

Назва послуги
СтрокиВартість
Зміна назви, найменування ТОВ, ПП "під ключ" до 5 днів 2300 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо 1 день дог

Для підготовки документів та проведення реєстрації зміни назви підприємства нам необхідно надати:

 • статут підприємства;
 • інформація про нову назву.

Для зміни назви ТОВ, ПП ми готуємо наступний пакет документів:

 • протокол зборів учасників (засновників) ТОВ або рішення власника ПП про зміну назви (держреєстратору подається з нотаріальним посвідченням підписів учасників);
 • нова редакція статуту ТОВ або ПП (держреєстратору подається з нотаріальним посвідченням підписів учасників);
 • довіреність на представлення інтересів підприємства, оформлена на офіційному бланку юридичної особи, завірена підписом директора та печаткою;
 • документ, що підтверджує сплату адіністратівного збору.

Для замовлення послуги зі зміни назви ТОВ зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, ми проконсультуємо Вас щодо процедури зміни. Після цього Ви відправляєте нам на e-mail інформацію про нову назву, копії документів і оплачуєте 50% вартості послуги. Після цього ми перевіримо назву Вашої компанії на унікальність, підготуємо повний пакет документів і відправимо їх Вам для ознайомлення. Ви засвідчуєте у свого або нашого нотаріуса підписи учасників на протоколі і новій редакції статуту, підписуєте довіреність і передаєте документи нам. Ми виконаємо всі дії по внесенню змін до Держреєстру і отримаємо необхідні документи в держорганах. У перелік послуг входять: консультація по зміні назви, підготовка пакету документів, проведення державної реєстрації зміни найменування та доступ до всіх документів. При необхідності ми допоможемо підібрати унікальну назву для Вашого підприємства.

Після виконання всіх дій зі зміни назви підприємства Ви отримуєте:

 1. Протокол загальних зборів засновників або Рішення власника ПП про прийняття рішення про зміну назви юридичної особи;
 2. Статут підприємства в новій редакції;
 3. Виписка з Єдиного державного реєстру;
 4. Витяг з реєстру платників ПДВ (додатково);
 5. Виписка з реєстру платників єдиного податку (додатково);
 6. Оригінал довідки з управління статистики.

Вибираючи назву своєї фірми або компанії Ви повинні пам'ятати, що воно повинно відповідати вимогам, встановленим законодавством України. Вимоги щодо написання найменування юридичної особи регламентовано Наказом Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5.

Якщо Вам необхідно терміново змінити найменування, змінити назву фірми, підприємства, організації - звертайтеся до наших фахівців.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги зі зміни засновників надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Також можлива послуга зміни найменування ТОВ, ПП в Київській області.