Зміна КВЕД. Зміна видів діяльності підприємства.

Зміна видів діяльності підприємств ТОВ, ПП і підприємців ФОП, СПД.

Надаємо послуги зі зміни КВЕД товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП) та приватного підприємця ФОП СПД . Терміново, професійно і недорого змінимо види економічної діяльності підприємства або приватного підприємця - підготуємо пакет документів, подамо до відповідних органів (держреєстр, управління статистики, податкову службу) і отримаємо всі необхідні виписки та довідки.

В процесі діяльності підприємств та організацій нерідко виникає необхідність зміни видів діяльності підприємства. Це може бути обумовлено зміною або розширенням напрямків діяльності компанії або приватного підприємця. Процедура зміни КВЕД повинна бути виконана у відповідності з чинним законодавством і дотриманням певного порядку.

Назва послуги
СтрокиВартість
Зміна видів економічної діяльності (КВЕД) "під ключ" до 5 днів 2300 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо 1 день дог

Ми маємо великий досвід в юридичному супроводі діяльності підприємств, проведенні реєстраційних дій, внесення змін до установчих документів, реєстрації змін в держреєстрі та ДПІ. Ми вже багато років працюємо з відділами державної реєстрації та податковими інспекціями всіх районів Києва, знаємо всі вимоги і можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі зміни КВЕД, тому ризики повернення документів та відмови зводяться до нуля. Звертайтеся до нас, і ми швидко, професійно і недорого надамо послугу по зміні видів діяльності підприємства або організації.

Як змінити КВЕД?

Цим питанням задаються підприємства, які зіткнулися з необхідністю зміни або розширення напрямків і видів економічної діяльності. Деякі намагаються самостійно внести зміни в державний реєстр. Але чи дійсно це такий нескладний процес? Або має сенс звернутися до фахівців? Розповімо коротко, що потрібно зробити для зміни КВЕД.

Порядок зміни КВЕД, зміни видів діяльності підприємства:

  1. На загальних зборах учасників (засновників) приймається рішення про зміну видів діяльності.
  2. Складається Протокол загальних зборів, в якому фіксується прийняте рішення про зміну КВЕД. Протокол повинен бути складений юридично правильно, інакше держреєстратор може відмовити в реєстрації змін.
  3. Якщо нові види діяльності не вказані в діючому Статуті, розробляється Статут ТОВ, ПП в новій редакції.
  4. Підписи засновників на Протоколі (при необхідності - на Статуті) завіряються нотаріально.
  5. Заповнюється Заява (форма) про внесення змін до відомостей про юридичну особу в ЄДР.
  6. Протягом трьох днів після прийняття рішення необхідно провести державну реєстрацію. Для цього потрібно сплатити адміністративний збір та подати пакет документів державному реєстратору.
    Звертаємо увагу на правильність складання всіх документів: якщо Вам через неправильно складених Протоколу, реєстраційної заяви, Статуту відмовлять в реєстрації змін і Ви не встигнете внести дані до держреєстру протягом трьох днів, потрібно буде складати новий Протокол, Статут і по-новому завіряти підписи учасників у нотаріуса!
  7. Після подачі заяви протягом 24-72 годин у держреєстратора потрібно отримати нову Виписку з Державного реєстру.
  8. Подаєте в Управління статистики заяву встановленої форми, оплачуєте адміністративний збір, і отримуєте нову Довідку з Єдиного Державного реєстру (Довідка ЄДРПОУ).

Якщо Ви впевнені в своїх силах, добре розбираєтеся в складанні ділових документів, уважно і правильно заповнюєте форми різних заяв, у Вас є вільний час, Вас не лякають черги і можливі відмови - провести всі дії по зміні КВЕД можна самостійно. Якщо хочете заощадити час і нерви - доручіть це юристам.

Якщо Вам необхідно терміново змінити види економічної діяльності (КВЕД) - звертайтеся до наших фахівців!

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.