Внесення та реєстрація змін. Перереєстрація ТОВ, ПП, ФОП.

Зміна директора, КВЕД, назви. Зміна місцезнаходження, внесення змін до Статуту.

Терміново і недорого оформимо внесення змін - зміна КВЕД, зміна директора, зміна складу засновників, назви підприємства, юридичної адреси, зменшення або збільшення розміру статутного капіталу підприємства. Перереєстрація ТОВ (ТОВ), ПП, ФОП (ФОП) СПД.

У процесі господарської та комерційної діяльності підприємств і підприємців періодично виникає необхідність внесення і реєстрації змін до установчих документів та в відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Ми надаємо послуги з юридичного супроводу бізнесу з самого моменту реєстрації, в тому числі і оформлення внесення необхідних змін.

Звертайтеся до нас, і ми в терміновому порядку виконаємо всі дії по реєстрації необхідних змін і видамо Вам оновлений пакет документів. Все, що потрібно від Вас - зв'язатися з нами, повідомити необхідні дані і підписати довіреність на представлення нами Ваших інтересів.

Ціни на внесення змін та перереєстрацію

Назва послуги
СтрокиВартість
Зміна видів економічної діяльності (КВЕД) 3 дні 2300 грн
Зміна директора, керівника підприємства 5 днів 2300 грн
Зміна складу засновників (учасників) 5 днів 3300 грн
Зміна назви, найменування підприємства 5 днів 2300 грн
Зміна розміру статутного капіталу 5 днів 2300 грн
Зміна юридичної адреси підприємства 5 днів 2300 грн
Нова редакція Статуту ТОВ (приведення у відповідність) 2 дні 2300 грн
Додатково, при необхідності:    
Нотаріальна довіреність   500 грн
Нотаріальне засвідчення підписів Протоколу   500 грн
Нотаріальне засвідчення підписів Статуту   500 грн

Звертаємо увагу на правильність складання всіх документів: якщо через неправильно складених Протоколу, реєстраційної заяви, Статуту Вам відмовлять в реєстрації змін і Ви не встигнете внести дані до держреєстру протягом трьох днів, потрібно буде складати новий Протокол, Статут і по-новому завіряти підписи учасників у нотаріуса!

Якщо Ви впевнені в своїх силах, добре розбираєтеся в складанні установчих і ділових документів, уважно і правильно заповнюєте форми реєстраційних заяв, у Вас є вільний час, Вас не лякають черги і можливі відмови - виконати всі дії щодо внесення змін та перереєстрації ТОВ, ФОП можна самостійно. Якщо хочете заощадити час і зберегти нерви - доручіть виконання цих завдань юристам.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги з внесення змін, що містяться в ЄДР та перереєстрації ТОВ, ПП, ФОП надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський. Маємо великий досвід, телефонуйте!