Внесення та реєстрація змін. Перереєстрація ТОВ, ПП, ФОП.

Зміна директора, КВЕД, назви. Зміна місцезнаходження, внесення змін до Статуту.

Терміново і недорого оформимо внесення змін - зміна КВЕД, зміна директора, зміна складу засновників, назви підприємства, юридичної адреси, зменшення або збільшення розміру статутного капіталу підприємства. Перереєстрація ТОВ (ТОВ), ПП, ФОП (ФОП) СПД.

У процесі господарської та комерційної діяльності підприємств і підприємців періодично виникає необхідність внесення і реєстрації змін до установчих документів та в відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Ми надаємо послуги з юридичного супроводу бізнесу з самого моменту реєстрації, в тому числі і оформлення внесення необхідних змін.

Звертайтеся до нас, і ми в терміновому порядку виконаємо всі дії по реєстрації необхідних змін і видамо Вам оновлений пакет документів. Все, що потрібно від Вас - зв'язатися з нами, повідомити необхідні дані і підписати довіреність на представлення нами Ваших інтересів.

Ціни на внесення змін та перереєстрацію

Назва послуги
СтрокиВартість
Зміна видів економічної діяльності (КВЕД) 3 дні 600 грн
Зміна директора, керівника підприємства 5 днів 1000 грн
Зміна складу засновників (учасників) 5 днів 1800 грн
Зміна назви, найменування підприємства 5 днів 1000 грн
Зміна розміру статутного капіталу 5 днів 1000 грн
Зміна юридичної адреси підприємства 5 днів 1000 грн
Нова редакція Статуту ТОВ (приведення у відповідність) 2 дні 1000 грн
Додатково, при необхідності:    
Нотаріальна довіреність   500 грн
Нотаріальне засвідчення підписів Протоколу   500 грн
Нотаріальне засвідчення підписів Статуту   500 грн
Реєстраційний збір для юридичних осіб   600 грн
Реєстраційний збір для ФОП   200 грн

Звертаємо увагу на правильність складання всіх документів: якщо через неправильно складених Протоколу, реєстраційної заяви, Статуту Вам відмовлять в реєстрації змін і Ви не встигнете внести дані до держреєстру протягом трьох днів, потрібно буде складати новий Протокол, Статут і по-новому завіряти підписи учасників у нотаріуса!

Якщо Ви впевнені в своїх силах, добре розбираєтеся в складанні установчих і ділових документів, уважно і правильно заповнюєте форми реєстраційних заяв, у Вас є вільний час, Вас не лякають черги і можливі відмови - виконати всі дії щодо внесення змін та перереєстрації ТОВ, ФОП можна самостійно. Якщо хочете заощадити час і зберегти нерви - доручіть виконання цих завдань юристам.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги з внесення змін, що містяться в ЄДР та перереєстрації ТОВ, ПП, ФОП надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський. Маємо великий досвід, телефонуйте!