Реєстрація ТОВ в Подільському районі м.Києва

Відкриття, реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю ТОВ "під ключ"

Надаємо послуги з реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, ТОВ в Подільському районі м. Києва. Терміново і недорого реєстрація ТОВ та постановка на облік в податковій інспекції Подільського району, пенсійному фонді та інших контролюючих органах. Отримаємо всі необхідні Виписки, Витяги з реєстрів, довідки, виготовимо печатку.

Товариством з обмеженою відповідальністю є засноване одним або кількома особами товариство, статутний капітал якого розділений на частки, розмір яких встановлюється статутом.

Учасники (засновники) товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) не відповідають за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства, в межах вартості своїх вкладів. Учасники товариства, які не повністю внесли вклади, несуть солідарну відповідальність за його зобов'язаннями в межах вартості невнесеної частини вкладу кожного з учасників.

Саме те, що засновники ТОВ не несуть відповідальності за діяльність підприємства власним майном, є однією з головних причин популярності і переваги ТОВ перед іншими господарськими товариствами.

Ціни на реєстрацію ТОВ

Назва послуги
СтрокиВартість
Реєстрація ТОВ "під ключ" до 5 днів 2900 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо 1 день дог

Якщо Вам потрібно зареєструвати ТОВ в Подільському районі Києва - звертайтеся до нас, ми:

 • допоможемо підібрати назву, перевіримо її на унікальність;
 • підберемо коди КВЕД за Вашими видам діяльності;
 • проконсультуємо і порекомендуємо систему оподаткування;
 • розробимо Статут для Вашого ТОВ;
 • складемо Протокол №1 (Рішення) Загальних зборів засновників (учасників);
 • підготуємо пакет документів для реєстрації і постановки на облік;
 • зареєструємо ТОВ і отримаємо Виписку з ЄДР про реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю;
 • отримаємо Довідку управління статистики (при необхідності);
 • поставимо на облік як платника єдиного податку, зареєструємо і отримаємо Витяг з реєстру платників єдиного податку (при необхідності);
 • поставимо на облік як платника ПДВ (при необхідності);
 • виготовимо печатку.

Ми маємо багаторічний досвід з реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю, ТОВ в Подільському районі Києва, а також їх постановці на облік у податковій інспекції. Ми знаємо всі особливості реєстрації, вимоги держреєстраторів і податкових інспекторів, тому заздалегідь виключаємо всі підстави для можливої відмови в реєстрації.

Переваги ТОВ перед іншими організаційно-правовими формами господарювання:

 1. ТОВ - це універсальна організаційно-правова форма господарювання. ТОВ може здійснювати практично всі види діяльності за винятками, передбаченими законодавством.
 2. Засновниками і учасниками ТОВ можуть бути як фізичні так і юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти. Не забороняється реєстрація ТОВ з одним учасником.
 3. ТОВ - доступна форма підприємства. Для створення ТОВ не потрібні спеціальні дозволи або ліцензії, достатньо бажання і рішення засновників. Перед засновниками не стоять жорсткі умови по створенню статутного капіталу. Статутний капітал, розмір якого не обмежується, може бути створений шляхом внесення грошових коштів, цінних паперів або майна протягом шести місяців з дня реєстрації товариства.
 4. Відносно спрощений спосіб реєстрації ТОВ, в порівнянні з акціонерними товариствами. Для реєстрації ТОВ потрібен мінімальний пакет документів - рішення засновників, установчий документ (статут) і реєстраційну заяву встановленого зразка. В якості установчого документа може бути як власний статут товариства, так і модельний статут, затверджений КМУ.
 5. ТОВ має можливість вільного вибору зручної і вигідної системи оподаткування і може застосовувати як загальну, так і спрощену систему оподаткування. Бути чи не бути платником ПДВ вирішує керівний орган товариства.
 6. Спрощена система управління підприємством - повноваження виконавчого органу підприємства, як правило, одноосібного - в собі директора обмежені повноваженнями вищого органу управління - загальних зборів засновників (учасників).
 7. Необмежена кількість найманих працівників. Також великим плюсом ТОВ можна назвати спрощену систему прийому та звільнення найманих працівників.
 8. Учасники ТОВ не відповідають за його зобов'язаннями і несуть ризик збитків, пов'язаних з діяльністю товариства, в межах вартості зроблених ними вкладів. Учасники товариства несуть відповідальність за свою господарську діяльність виключно частками, що належать їм в статутному капіталі. Учасники не несуть відповідальності за діяльність підприємства своїм приватним майном (квартири, машини, будинки, землі і т.д.).
 9. ТОВ - найбільш законодавчо врегульована форма господарювання. Законодавство України з даного виду підприємств досить добре вивчено і не має явних недоліків, які можуть в подальшому перешкодити успішному веденню підприємницької діяльності.
 10. Не має потреби здійснювати додаткові фінансові витрати на організацію обліку і проведення операцій з цінними паперами. Відсутність законодавчо встановлених вимог до складання та подання спеціальної звітності, а також його опублікування (як для акціонерних товариств).

Якщо Вам потрібна послуга реєстрації ТОВ в Подільському районі - звертайтеся до нас!

Наш офіс знаходиться в центрі, вулиця Богдана Хмельницького, 16-22 (будівля Київпроект), в двох хвилинах від ст. метро "Театральна". Нотаріус знаходиться в цьому ж будинку. При необхідності можемо виїхати Вам. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Корисна інформація.

Центр надання адміністративних послуг, ЦНАП Подільського району:
- вулиця Костянтинівська, 9/6.

Державна податкова інспекція, ДПІ Подільського району:
- вулиця Турівська, 12.