Реєстрація ФОП (СПД) в м. Києві

Реєстрація фізичної особи - підприємця "під ключ". Єдиний податок, Книга обліку доходів.

Надаємо послуги з реєстрації приватного підприємця (СПД, ФОП) в Києві. Терміново і недорого зареєструємо Вас фізичною особою - підприємцем, при необхідності поставимо на облік як платника єдиного податку в районній податковій інспекції Києва, отримаємо Виписки, Витяги з реєстрів, Книгу обліку доходів, при необхідності Довідку управління статистики.

Фізична особа - підприємець, або приватний підприємець - найзручніша організаційно-правова форма ведення господарської та комерційної діяльності для малого бізнесу. Це пояснюється простотою ведення бухгалтерського обліку, можливості використання найманих працівників, прийнятними умовами спрощеної системи оподаткування, можливістю відкривати розрахункові рахунки в банках, працювати як з фізичними, так і з юридичними особами та, звичайно ж, можливістю здійснювати готівковий розрахунок без використання касових апаратів РРО ( крім діяльності з реалізації технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту).

Ми надаємо послуги з реєстрації та постановці облік Фізичних осіб - підприємців (ФОП) у всіх районах Києва. Ми вже багато років працюємо з відділами державної реєстрації та податковими інспекціями районів, знаємо всі вимоги і можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі реєстрації, тому ризики відмови в реєстрації або взяттю на облік як платника єдиного податку зводяться до нуля. Звертайтеся до нас, і ми в максимально стислі терміни виконаємо всі дії по відкриттю і реєстрації ФОП будь-якому районі Києва.

Ціни на реєстрацію ФОП

Назва послуги
СтрокиВартість
Реєстрація ФОП на єдиному податку "під ключ" до 5 днів 1800 грн
Нотаріальні послуги сплачуються окремо 1 день дог

Як зареєструвати ФОП в Києві?

 1. Ви повинні визначитися з напрямками і видами діяльності, після чого підібрати відповідні коди КВЕД.
 2. Вибрати систему оподаткування, згідно з якою Ви будете здійснювати свою господарську діяльність.
 3. Заповнити форму заяви про реєстрацію фізичної особи - підприємця та подати її державному реєстратору через ЦНАП (Центр надання адміністратівніх послуг) Вашого району.
 4. Якщо Ви обрали спрощену систему оподаткування, разом із заявою ви можете також подати держреєстратору Заяву про обрання спрощеної системи оподаткування та / або Заяву про постановку на облік як платника ПДВ. Але це не звільнить вас від поїздки в районну податкову інспекцію для реєстрації Книги обліку доходів і отримання Витягу з реєстру платників єдиного податку.
 5. Через 24 години (на практиці до 72) в ЦНАП, який було подано документи, отримуєте Виписку про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця з печаткою державного реєстратора.
 6. Якщо ви обрали спрощену систему оподаткування, Вам необхідно в десятиденний термін стати на облік як платник єдиного податку в податковій інспекції Вашого району. Для цього:
  • заповнюєте Заяву про обрання спрощеної системи оподаткування;
  • купуєте Книгу обліку доходів, яку нумеруєте, прошнуровуєте, підписуєте;
  • заповнюєте Заяву про реєстрацію Книги обліку доходів;
  • заповнюєте Запит на отримання Витягу з реєстру платників єдиного податку (рекомендується);
  • подаєте весь пакет в районну ДПІ (ДПІ).
 7. У разі позитивного рішення через 10 робочих днів в податковій інспекції отримуєте зареєстровану Книгу обліку доходів і витяг з реєстру платників єдиного податку.

Все, можете працювати і не забувайте запис про весь свій отриманий дохід щодня вносити до Книги обліку доходів.

Як бачите, зареєструвати ФОП в Києві на перший погляд - просто, на практиці - не зовсім. Також не забувайте, що існує ряд причин, за якими можуть відмовити в реєстрації ФОП або постановці на облік як платника єдиного податку.

В яких випадках можуть відмовити в реєстрації ФОП?

 • неправильно заповнена форма реєстраційної заяви;
 • надання документів особою, яка не має на це повноважень;
 • наявність в Єдиному держреєстрі відомостей про судове рішення, що забороняє проведення реєстраційної дії;
 • неусунення підстав для зупинення розгляду документів протягом встановленого терміну;
 • наявність законодавчих обмежень щодо здійснення підприємницької діяльності для особи, яка бажає стати підприємцем;
 • наявність в Єдиному держреєстрі запису про те, що дана особа вже є підприємцем.

В яких випадках можуть відмовити в постановці на облік як платника єдиного податку?

 • неправильно заповнена форма реєстраційної заяви;
 • якщо суб'єкт підприємництва не відповідає вимогам, що висуваються до платника єдиного податку;
 • при наявності у суб'єкта підприємництва непогашених податкових зобов'язань чи податкового боргу;
 • у разі подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування більше ніж один раз на рік.

Якщо Ви впевнені в своїх силах, добре розбираєтеся в системах оподаткування підприємців, уважно і правильно заповнюєте форми різних заяв, у Вас є вільний час, Вас не лякають черги і можливі відмови - зареєструвати ФОП можна самостійно. Якщо хочете заощадити час і зберегти нерви - доручіть це юристам.

Якщо Вам потрібно зареєструвати ФОП в Києві - звертайтеся до нас, ми:

 • підберемо КВЕД за Вашими видами діяльності;
 • проконсультуємо і порекомендуємо систему і групу оподаткування;
 • підготуємо пакет документів;
 • зареєструємо Вас як ФОП і отримаємо Виписку з ЄДР про реєстрацію фізичної особи - підприємця;
 • поставимо Вас на облік як платника єдиного податку, зареєструємо і отримаємо Книгу обліку доходів і Витяг з реєстру платників єдиного податку;
 • поставимо на облік як платника ПДВ (при необхідності)
 • проконсультуємо щодо заповнення Книги обліку доходів і подачі звітів.

Фізична особа підприємець - це фізична особа, яка реалізує свою здатність до праці шляхом самостійної, на власний ризик діяльності з метою отримання прибутку за умови його державної реєстрації.

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, отриманих в результаті такої діяльності . Якщо протягом року порушення вчинено повторно - штраф від двох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, отриманих від діяльності.

Тому, якщо Ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю - рекомендуємо не відкладати питання реєстрації.
Фізичні особи можуть отримати статус підприємця з 18 років. Для осіб, які досягли 16 років, але не досягли 18 років, необхідна згода батьків, усиновителів або піклувальника, або органу опіки та піклування.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам  (098) 685-54-55.

Послуги з відкриття та реєстрації Фізичних осіб - підприємців (ФОП СПД) надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Також можлива реєстрація СПД ФОП в Київській області.