Реєстрація ФОП (СПД) в Дніпровському районі м.Києва

Відкриття, реєстрація приватного підприємця "під ключ". Єдиний податок, Книга обліку доходів.

Надаємо послуги з реєстрації приватного підприємця (ФОП, СПД) в Дніпровcькому районі міста Києва. Терміново і недорого зареєструємо Вас фізичною особою - підприємцем, при необхідності поставимо на облік як платника єдиного податку в податковій інспекції Дніпровcького району, отримаємо необхідні виписки, витяги з реєстрів, Книгу обліку доходів.

Фізична особа - підприємець, або приватний підприємець - найзручніша організаційно-правова форма ведення господарської діяльності для малого бізнесу. Це пояснюється простотою ведення бухгалтерського обліку, можливості використання найманих працівників, прийнятними умовами спрощеної системи оподаткування та, звичайно ж, можливістю здійснювати готівковий розрахунок без використання касових апаратів РРО (крім діяльності з реалізації технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту.

Ціни на послуги

Назва послуги
СтрокиВартість
Реєстрація ФОП на єдиному податку "під ключ" до 5 днів 1800 грн

Як зареєструвати ФОП в Дніпровcькому районі?

 1. Ви повинні визначитися з напрямками і видами діяльності, після чого підібрати відповідні коди КВЕД.
 2. Вибрати систему оподаткування, згідно з якою Ви будете здійснювати свою господарську діяльність.
 3. Заповнити форму заяви про реєстрацію фізичної особи - підприємця та подати її в державному реєстратору через ЦНАП (Центр Надання адміністратівніх послуг) Дніпровcького району.
 4. Якщо Ви вибрали спрощену систему оподаткування, разом із заявою ви можете також подати держреєстратору Заяву про обрання спрощеної системи оподаткування та/або Заяву про реєстрацію платником ПДВ. Але це не звільнить вас від поїздки в районну податкову інспекцію для реєстрації Книги обліку доходів і отримання Витягу з реєстру платників єдиного податку та/або Витягу з реєстру платників ПДВ.
 5. Через 24 години (на практиці до 72) в ЦНАП Дніпровcького району отримуєте Виписку про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця з печаткою державного реєстратора.
 6. Якщо ви обрали спрощену систему оподаткування, Вам необхідно в десятиденний термін стати на облік як платник єдиного податку в податковій інспекції Дніпровcького району. Для цього:
  • заповнюєте Заяву про обрання спрощеної системи оподаткування;
  • купуєте Книгу обліку доходів, яку пронумеровуєте, прошнуровуєте, підписуєте;
  • заповнюєте Заяву про реєстрацію Книги обліку доходів;
  • заповнюєте Запит на отримання Витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • подаєте весь пакет в ДПІ Дніпровcького району.
 7. У разі позитивного рішення через 10 робочих днів в ДПІ Дніпровcького району отримуєте зареєстровану Книгу обліку доходів і Витяг з реєстру платників єдиного податку.

Все, можете працювати, і не забувайте весь свій отриманий дохід щодня вносити до Книги обліку доходів.

Як бачите, зареєструвати ФОП в Дніпровcькому районі на перший погляд - просто, на практиці - не зовсім. Також не забувайте, що існує ряд причин, за якими Вам можуть відмовити в реєстрації ФОП або постановці на облік як платника єдиного податку.

В яких випадках можуть відмовити в реєстрації ФОП?

 • неправильно заповнена форма реєстраційної заяви;
 • подання документів особою, яка не має на це повноважень;
 • наявність в Єдиному держреєстрі відомостей про судове рішення, що забороняє проведення реєстраційної дії;
 • неусунення підстав для зупинення розгляду документів протягом встановленого терміну;
 • наявність законодавчих обмежень щодо здійснення підприємницької діяльності для особи, яка бажає стати підприємцем;
 • наявність в Єдиному держреєстрі запису про те, що дана особа вже є підприємцем.

В яких випадках можуть відмовити в постановці на облік як платника єдиного податку?

 • неправильно заповнена форма реєстраційної заяви;
 • якщо суб'єкт підприємництва не відповідає вимогам, що висуваються до платника єдиного податку;
 • при наявності у суб'єкта підприємництва непогашених податкових зобов'язань чи податкового боргу;
 • у разі подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування більш ніж один раз на рік.

Якщо Ви впевнені в своїх силах, добре розбираєтеся в системах оподаткування підприємців, акуратно і правильно заповнюєте форми різних заяв, у Вас є вільний час, Вас не лякають черги і можливі відмови - зареєструвати ФОП можна самостійно. Якщо хочете заощадити час і зберегти нерви - доручіть це юристам.

Якщо Вам потрібно зареєструвати ФОП в Дніпровcькому районі - звертайтеся до нас, ми:

 • підберемо КВЕД за Вашими видам діяльності;
 • проконсультуємо і порекомендуємо систему і групу оподаткування;
 • підготуємо пакет документів;
 • зареєструємо Вас як ФОП і отримаємо Виписку з ЄДР про реєстрацію фізичної особи - підприємця;
 • поставимо Вас на облік як платника єдиного податку, зареєструємо і отримаємо Книгу обліку доходів і Витяг з реєстру платників єдиного податку;
 • поставимо на облік як платника ПДВ (при необхідності)
 • проконсультуємо щодо заповнення Книги обліку доходів і подачі звітів.

Ми маємо багаторічний досвід в реєстрації приватних підприємців, ФОП в Дніпровcькому районі Києва, а також їх постановці на облік у податковій інспекції. Ми знаємо всі особливості реєстрації, вимоги держреєстраторів і податкових інспекторів, тому заздалегідь виключаємо всі підстави для можливої відмови в реєстрації.

Фізична особа підприємець - це фізична особа, яка реалізує свою здатність до праці шляхом самостійної, на власний ризик діяльності з метою отримання прибутку за умови його державної реєстрації.

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, отриманих в результаті такої діяльності . Якщо протягом року порушення вчинено повторно - штраф від двох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, отриманих від діяльності.

Тому, якщо Ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю - рекомендуємо не відкладати питання реєстрації!
Фізичні особи можуть отримати статус підприємця з 18 років. Для осіб, які досягли 16 років, але не досягли 18 років, необхідна згода батьків, усиновителів, піклувальника або органу опіки та піклування.

Наш офіс в Києві на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. Метро "Дарниця", "Лівобережна". Нотаріус знаходиться в цій же будівлі. При необхідності можемо виїхати до вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Корисна інформація.

Центр надання адміністративних послуг, ЦНАП Дніпровcького району:
- Харківське шосе, 18.

Державна податкова інспекція, ДПІ Дніпровcького району:
- бульвар Верховної Ради, 24б.