Ліквідація ТОВ за рішенням власників (учасників)

Ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю законно "під ключ" Київ

Надаємо послуги з юридичного супроводу ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю. Ліквідація ТОВ законним шляхом відбувається за рішенням учасників товариства і має складні етапи. Надаємо повний спектр послуг з ліквідації ТОВ законно.

Незважаючи на те, що при бажанні позбутися від компанії в наш час більшість власників ТОВ віддають перевагу "експрес-ліквідації", яка передбачає лише зміну власників - учасників ТОВ, все ж, щоб уникнути небажаних наслідків, ми рекомендуємо звернути увагу на законний спосіб ліквідації підприємства.

Ліквідація ТОВ, ПП законним шляхом можлива за рішенням власників (учасників) юридичної особи або в примусовому порядку за рішенням суду. Ліквідація ТОВ - це процедура, результатом якої є припинення юридичної особи, тобто внесення запису про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, після чого компанія повністю припиняє існування.

Назва послуги
СтрокиВартість
Ліквідація ТОВ, ПП за рішенням власника 3-12 міс
7000-12000 грн
Додатково:    
Нотаріальна довіреність 1 день 500 грн

Порядок ліквідації ТОВ

Ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю за рішенням власників відбувається за такими основними етапами:
1. Прийняття рішення власниками (учасниками) ТОВ про добровільну ліквідацію підприємства і фіксація такого рішення в протоколі загальних зборів учасників.
2. Подання повідомлення державного реєстратора про початок процедури ліквідації ТОВ.
3. Подання повідомлення іншим державним органам влади про початок процедури ліквідації підприємства.
Зокрема в податкові органи рекомендовано подати наступний перелік документів:
- заява платника податків за формою 8-ОПП;
- оригінал довідки за формою 4-ОПП (у разі наявності);
- копію протоколу (рішення) власника або органу, уповноваженого на те установчими документами про ліквідацію;
- копію протоколу (рішення) про створення ліквідаційної комісії.
4. Виявлення кредиторів і повідомлення останніх про початок процедури ліквідації ТОВ.
5. Продаж всіх активів товариства, задоволення вимог кредиторів, проведення розрахунків з власниками (учасниками) ТОВ відповідно до розміру їх корпоративних прав, оформлення ліквідаційного балансу ТОВ.
Ліквідаційний баланс, завірений органами Статистики, подається в Центр обслуговування платників податків за місцем реєстрації підприємства.
6. Закриття всіх банківських рахунків ТОВ.
7. Отримання від податкового органу та управління пенсійного фонду довідок про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також страхових внесків.
8. Передача в відповідної архівної установи документів, що підлягають тривалому зберіганню, знищенню печаток, штампів.
9. Внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про припинення юридичної особи.
Після завершення попередніх етапів процедури ліквідації ТОВ, необхідно внести запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про остаточну ліквідацію ТОВ як юридичної особи.

Якщо Вам необхідно законним шляхом виконати ліквідацію Вашого ТОВ, ПП - звертайтеся до наших фахівців. Закриття ТОВ - досить складна процедура, тому не затягнути процес на довгий термін і уникнути непередбачених фінансових витрат, звертайтеся до професіоналів.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги з законної ліквідації підприємств надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Також можлива послуга ліквідації ТОВ, ПП, ФОП в Київській області