Закриття, припинення ФОП Київ

Припинення діяльності приватного підприємця . Закриття ФОП "під ключ".

Надаємо послуги з юридичного супроводу припинення (закриття, ліквідації) приватного підприємця - закриття ФОП (СПД). Терміново і недорого підготуємо всі документи і проведемо реєстрацію припинення ФОП.

Закриття, припинення діяльності фізичної особи - підприємця відбувається у кілька етапів - реєстрація припинення у держреєстратора; подання ліквідаційних звітів у ДПІ; звірка заборгованості і проведення остаточних розрахунків по бюджетних платежах; проходження перевірки діяльності (аудит) в органах ДПІ ДФС.

Ми надаємо допомогу у закритті ФОП у всіх районах Києва. Ми вже багато років працюємо з відділами державної реєстрації та податковими інспекціями Києва, знаємо всі вимоги і можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі припинення діяльності та закритті ФОП, тому неприємні наслідки зводяться до мінімальних або до нуля. Звертайтеся до нас, і ми в максимально стислі терміни виконаємо всі дії з закриття ФОП.

Назва послуги
СтрокиВартість
Припинення, закриття ФОП "під ключ" (з перевіркою ДПІ) до 6 міс
5000 грн
Припинення, закриття ФОП без перевірки ДПІ до 30 днів
2000 грн
Додатково:    
Нотаріальна довіреність 1 день 500 грн

Як закрити ФОП?

  • Для припинення підприємницької діяльності та закриття Фізичної особи - підприємця (ФОП, СПД) Вам необхідно виконати наступні дії:
  • Подання заяви про припинення державному реєстратору. Після отримання та перевірки заяви, держреєстратор вносить до реєстру запис про припинення реєстрації ФОП (СПД).
  • Подача ліквідаційних звітів.
  • Проведення звірки заборгованості та сплата всіх платежів, податків, зборів.
  • Закриття рахунку в банку, якщо він був відкритий.
  • Проходження перевірки діяльності (аудиту) в органах ДПІ.

Якщо Вам необхідно терміново припинити реєстрацію приватного підприємця, закрити ФОП (СПД) - звертайтесь до наших фахівців.

Наш офіси в Києві:
на лівому березі: вул. В. Шимановського, 2/1 (пр-т Визволителів, 1) - ст. метро "Дарниця", "Лівобережна";
в ценрі міста: вул. Богдана Хмельницького 16-22 - ст. метро "Театральна", "Золоті Ворота".
Нотаріус знаходиться одній будівлі з офісом. При необхідності можемо виїхати до Вас. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам +380 97 482 8207.

Послуги по законному закриттю приватних підприємців надаємо в усіх районах міста Києва - Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Також можлива послуга припинення реєстрації ФОП СПД в Київській області.